مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف در نظر دارد دوره‌ی آموزشی«آشنایی با انواع قراردادهای بین‌المللی» رابا تدریس جناب آقای دکتر رحیم محترم، در تاریخ ۲۴،۱۸ و ۲۵ آذر ماه ۹۳، ساعت ۱۳ الی ۱۷ در دانشگاه شریف برگزار نماید.

به شرکت‌کنندگان در دوره، گواهینامه‌ی معتبر از سوی مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف اعطا خواهد شد. برای مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره به اینجامراجعه نمایید. مکان برگزاری دوره، سالن شیخ بهایی  واقع در طبقه سوم ساختمان سلف می‌باشد.

علاقه‌مندان شرکت در این دوره آموزشی باید فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان بایستی هزینه دوره را با توجه با تعرفه‌ی معین شده، تا روز یکشنبه ۱۶ آذر ‌ماه به صورت اینترنتی به شماره حساب ۳۰۴۹۱۲۲۲۷ از طریق کد شبا که در زیر آمده است، یا با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت، به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه شریف واریز نمایند. ثبت نام شرکت‌کنندگان در صورتی قطعی خواهد شد که تصویر رسید پرداخت به آدرس ایمیل مرکز ارسال شده و در روز برگزاری دوره نیز به همراه ایشان باشد.

علاوه بر روش‌های پرداخت فوق، امکان پرداخت اینترنتی از طریق کارت بانک نیز وجود دارد که شرکت‌کنندگان محترم دوره‌های آموزشی می‌توانند به صفحه پرداخت اینترنتی مراجعه نموده و هزینه را واریز نمایند. پس از واریز وجه یک کد رهگیری به شما داده می‌شود که لازم است آن را با ذکر نام خود و عنوان دوره آموزشی مربوطه، به آدرس ایمیل مرکز karafarini@sharif.edu ارسال نموده و پرینت صفحه پرداخت در روز برگزاری دوره به مسئول آموزش تحویل داده شود.

 ‌

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این کارگاه مراجعه فرمایید:

www.karafarini.sharif.ir

 ‌

ارسال دیدگاه