شاید تا کنون نام MIT can talk ، Stanford Speech Contest یا از این قبیل مسابقات به گوشتان نخورده باشد. این مسابقات که زمان زیادی از عمر آن‌ها نمی‌گذرد، با هدف بهبود فن بیان و سخنوری دانشجویان این دانشگاه‌ها راه‌اندازی شده‌اند.

دفتر توسعه کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره نخست این رقابت‌ها در تاریخ ۱۸ اسفند در تکاپوی برگزاری دومین دوره این رویداد در ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابولقاسم فردوسی است.

در این دوره از رقابت‌ها که مراحل ثبت‌نام از هم‌اکنون با مراجعه به سایت مسابقه آغاز شده است شرکت تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مختلف و عموم علاقه‌مندان فراهم شده است و بدین وسیله از تمامی مدعیان سخنرانی دعوت می‌شود تا در این مسابقه حضور یابند و مهارت سخن‌رانی خود را بسنجند.

علاقه‌مندان شرکت،حضور و یا حضور آنلاین در این دوره مسابقه سخنرانی می‌توانند برای دریافت آیین‌نامه و همچنین ثبت‌نام به  وب‌سایت دومین مسابقه سخنرانس شریف رجوع نمایند.

‌همچنین همزمان با برگزاری این رویداد آموزشی-ترویجی نخستین جشنواره طراحی اِلمان‌های گرافیکی مسابقه سخنرانی سخن‌سواران در حال برگزاری است که علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت مسابقه به نشانی sokhansavaran.ir دیدن نمایند.

ارسال دیدگاه