شاید تا کنون نام MIT can talk ، Stanford Speech Contest یا از این قبیل مسابقات به گوشتان نخورده باشد. این مسابقات که زمان زیادی از عمر آن‌ها نمی‌گذرد، با هدف بهبود فن بیان و سخنوری افراد این دانشگاه‌ها راه‌اندازی شده‌اند.

دفتر توسعه کارآفرینی در ۱۸ اسفندماه سال جاری بر آن است برای اولین بار، مسابقه فن سخنرانی با نام “سخن‌سواران” را در دانشگاه برگزار کند و بدین وسیله از دانشجویان، استادان و سایر کارکنان محترم دانشگاه صنعتی شریف دعوت می‌شود تا در این مسابقه حضور یابند و مهارت سخن‌رانی خود را بسنجند.

این مسابقه فرصتی است تا در کنار سایر مهارت‌های نظری و عملی که در این دانشگاه فراگرفته می‌شود، یاد بگیریم که در زمان معین چگونه سخنرانی تاثیرگذاری داشته‌باشیم.

قطعا این توانایی در زندگی شخصی و کاری هر فرد نقش بسزایی دارد که در محیط دانشگاه، آن‌چنان که باید و شاید، به آن پرداخته نشده‌است.

در این مسابقه که یکشنبه هجدهم اسفندماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در سالن جابربن‌حیان در حال برگزاری است موضوع سخن‌رانی آزاد و زمان آن برای هر فرد ۵ دقیقه است. استفاده از ابزارهای ارائه مانند power point مانعی ندارد و در آئین‌نامه مباحث مورد توجه داوران برای امتیازدهی آوره‌شده‌است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این مسابقه مراجعه فرمایید:

http://sokhansavaran.ir

ارسال دیدگاه